Kariéra: Business developer

Odměna: dohodou
Spolupráce:
preferujeme Part-Time či Full Time, možné i Remote

Koho Hledáme

Hledáme samostatného, obchodně smýšlejícího člověka, který si vezme naší firmu za svojí a postará se o rozvoj celého byznysu. Chceme dát prostor někomu, kdo se nebojí převzít zodpovědnost za chod firmy po obchodní stránce.

Nechceme nikoho, kdo nám za týden přinese 20 kontaktů a seznam podepsaných smluv. Potřebujeme člověka, který se umí obchodně zamyslet, vytvořit strategii pro celou firmu, posunout naše produkty a jejich prezentaci. Člověka, který zvládne rychle pochopit trh a potřeby našich zákazníků. Zároveň hledáme někoho, kdo se umí pohybovat v mezinárodním prostředí a umí si poradit i se vstupem na zahraniční trhy.

Příjemným bonusem by bylo, kdybys měl/a základní zkušenosti z oblasti IT.

Jaké jsou pro nás klíčové vlastnosti

  • Vášeň pro technologické obory
  • Obchodní dovednosti
  • Komunikační dovednosti v ČJ i AJ
  • Samostatnost
  • Plné převzetí zodpovědnosti
  • Znalost trhu a orientace v oblasti
  • Cenotvorba a tvorba produktu
  • Projektový management výhodou

Co ti můžeme nabídnout

Práci v progresivním a rychle se měnícím oboru na poli dat, datových analýz a procesů. Uvolněný přístup k samotné podobě tvojí práce. Nechceme řešit, jestli budeš pracovat z kanceláře, z domova, či z Austrálie. Zároveň se nechceme zabývat věcmi, jako je začátek a konec pracovní doby, či předepsaný počet týdnů dovolené. U nás je každý člen týmu pánem svého času a je jen na něm, jak se rozhodne přistoupit k tomu, jak naplnit svoje cíle a přínosy firmě. Máme několik pravidelných aktivit, kterých se zúčastňujeme všichni, jako jsou např. celofiremní meetingy, ale jinak nabízíme prostor pracovat přesně tak, jak to vyhovuje tvému režimu. 

Zároveň nabízíme prostor pro zajímavé ohodnocení, které se odvíjí pouze a jen z tvého přínosu firmě. Tvoje hodnocení půjde ruku v ruce s rozvojem celého obchodu naší firmy. Nebudeš hodnocený za schůzky, ani za přivedené leady. Pro nás je zásadní přímý dopad na celou firmu, na její rozvoj a růst. 

V neposlední řadě můžeme nabídnout partu kamarádů a kolegů, kteří mají stejně jako technologie rádi sport, cestování, přírodu, ale také deskové hry, únikovky, virtuální realitu či. létání s drony. Všichni jsme upečeni z podobného těsta, cítíme se dobře v mezinárodním prostředí, nejsou nám cizí dobrovolnické aktivity, rádi podporujeme rozvoj dětí a mládeže. Rádi pomáháme start-upům a smysluplným neziskovým organizacím a projektům.

Zdraví je pro nás vždy na prvním místě a přes to nejede vlak. Celkově k naší práci přistupujeme nejen jako k byznysu, který by měl přinášet peníze, ale vždy se snažíme myslet na svět kolem nás. Chceme dělat práci, která nás baví, ale zároveň dává smysl společnosti a jejím potřebám.

Koho NEhledáme

Obchodníka, který bude běhat ze schůzky na schůzku, aby přinesl co nejvíce klientů, aniž by se zamyslel nad tím, zda je firma schopna takové klienty obsloužit, aniž by rozvíjel současně naše produkty a celou firmu.

Nehledáme ani člověka, který počítá s tím, že po nástupu do firmy ho čeká půlroční zaškolení a že se k reálné práci dostane až po třetím měsíci u nás. Naopak potřebujeme někoho, kdo naskočí do naší firmy, velmi rychle se zorientuje a začne pracovat. Někdo, kdo zaškolí nás, kdo nám dá instrukce, jak máme komunikovat s klienty a jak lépe a efektivněji prodat naše produkty.

Takhle bude vypadat tvůj kancl.

Kdo jsou Digitální architekti?

Společnost Digitální architekti s.r.o., vznikla jako nápad tři kamarádů z vysoké školy, kteří se chtěli zaměřit na skutečná data v marketingu a ne jen na domněnky a názory. Od marketingových dat jsme se postupně posunuli dále a nyní nabízíme komplexní služby v oblasti sběru, zpracování a integrace firemních dat (nejčastěji z oblasti marketingu, zákaznické analytiky, logistiky). Vizí společnosti je omezit plýtvání omezenými zdroji. Za ty považujeme především čas, peníze a energii. Naším cílem je, aby klienti fungovali efektivně, rozhodovali se na základě dat a ušetřené peníze věnovali do inovací či CSR aktivit.

Klíčovou hodnotou je u nás vášeň pro technologický pokrok a data. Motivátorem pro nás je efektivní využití zdrojů a to nejen v rámci firem a společností, ale i běžném životě, logistice či přírodě. Spojuje nás zodpovědnost, pozitivita a otevřenost. Naší vizí je být do dvou let na špici v analytice v České republice a vykročit i do mezinárodních vod pod značkou Archetix.

Za dobu existence jsme již realizovali mnoho krátkodobých i dlouhodobých analytických projektů u klientů mezi které patří například Nejremeslnici.cz, Nanospace.cz, Smartlook, Staropramen, Outdoor Concept, Rock Point, Hannah, Zaslat.cz, Actijoy, RealSimulator, Festival Finále, Weber, Rigips a další.

Denně pracujeme na tom, abychom byli profíci v oblasti zpracování dat, kteří se nebojí pokročilých implementací analytiky webu i mobilních aplikaci. Věnujeme se i zákaznické analytice. Mimo to jsme součástí komunity Marketingová Plzeň a pravidelně networkujeme či přednášíme na národních i mezinárodních konferencích. Podílíme se i na rozvoji komunitních a marketingových a analytických nástrojů jako je Analytixer či Marketingové Mapy.

Chceš se stát jedním z Digitálních architektů?

Výborně!

Cítíš, že práce u nás je to, co by ti teď sedlo? Něco z výše uvedeného tě zaujalo a láká tě stát se Digitálním architektem, pošli stručný strukturovaný životopis a motivační dopis na: [email protected]

Následně tě co nejdříve kontaktujeme a domluvíme se na dalších krocích.

Očekávej, že si spolu nejprve zavoláme a zjistíme, zda jsme naladěni na stejně vlně, pak vyplníš osobnostní test, pozveme tě na online či offline pohovor. Na finálním hovoru se poté domluvíme, zda bude pro nás vzájemná spolupráce přínosem.

Budeme se těšit

Tým Digitálních architektů

Scroll to Top