Vánoce se blíží! Měříte správně konverze?

Příprava vánočních kampaní je v plném proudu, ale co jejich vyhodnocení? Zamysleli jste se, jak je vyhodnotit a co k tomu potřebujete? Chcete jimi zasáhnout na co nejširší uživatelskou skupinu? Chcete pak vše vyhodnotit? Položte si proto otázku „Rozhoduji se správně na základě kvalitních dat? Mám dobře nastavené měření kampaní a sběr publik?“

Digitální architekti vám nabízejí odpovědi na tyto otázky a k tomu kompletní řešení pro správné nastavení kampaní, zvoleného publika i opravení chyb v remarketingu. V rámci konzultací vám poskytneme mnoho dalších doporučení, které vám zajistí maximální výkonnost a benefity, ze kterých budete čerpat celý rok. První konzultaci nabízíme zdarma.

Cena služby se liší dle složitosti kampaní a množství použitých kanálů a konverzí.

Pomůžeme vám s MĚŘENÍM
  Co z toho budete mít?

  Očekávejte růst konverzí

  Ať jste si zvolili jako marketingový cíl cokoliv, zajístíme, aby díky eliminaci chyb v nastavení měření kampaní, byl váš marketingový cíl splněn na maximum. Ať už se jedná o proklik, interakci se stránkou či dokončení nákupu.

  Získáte správně definovaná publika

  Ujistíme se, že skupina uživatelů splňuje vámi stanovené podmínky. Tato publika můžete využít pro cílený remarketing, díky kterému můžete budovat loajální a dlouhodobě hodnotné zákazníky.

  Navýšení počtu průchodů košíkem

  Opravíme chyby ve vašem remarketingu, prozkoumáme chování uživatelů, kteří nedokončili objednávku ve vašem e-shopu a provedeme příslušná nastavení, aby se tyto situace již neopakovaly.

  Osobní přístup a doporučení

  Společně s vámi vyladíme sezónní kampaně podle nově získaných dat. Můžete využít naší otevřenost, profesionalitu, zkušenosti a konzultace, které posunou vaši marketingovou a analytickou vyspělost na vyšší úroveň.

  Efektivnější čerpání rozpočtů

  Právě díky hladce běžící a perfektně nastavené kampani si můžete ušetřit mnoho starostí, času a financí. Tyto zdroje můžete následně využít pro jinou oblast vaší práce. Investovat je do rozvojových či udržitelných projektů a pomoci vaší firmě i komunitě, ve které působíte.

  Co všechno jsme schopni Vám zajistit?

  Pomůžeme vám detekovat a odstranit chyby v nastavení měření kampaní.
  Určíme a vyhodnotíme, zda je vaše zákaznická skupina vhodně zvolená
  Identifikujeme chyby v nastavení remarketingu, aby vaše firma sbírala pouze správné uživatele, kteří budou relevantní i po zbytek roku.
  Vytvoříme pro vás analytický audit měření kampaní a najdeme v nich úzká místa.
  Poskytneme vám konzultace a doporučení, jak přistupovat k sezónním kampaním ve formě experimentu, ze kterého budete schopni čerpat a těžit celý rok.
  Přejít nahoru