Přihlašte se na Večerní školu analytiky

Jediné co od vás nyní budeme potřebovat, je vyplnění kontaktního formuláře a díky tomu budeme vědět, že je o kurz zájem . Následně proběhne hovor, na kterém zjistíme zda je večerní škola vhodná právě pro vás.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ  Přihlašte se na Večerní školu analytiky

  Jediné co od vás nyní budeme potřebovat, je vyplnění kontaktního formuláře a díky tomu budeme vědět, že je o kurz zájem . Následně proběhne hovor, na kterém zjistíme zda je večerní škola vhodná právě pro vás.

  KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
   Co vás bude čekat?

   Pokud o kurzy budete mít zájem, plánujeme zrealizovat Večerní školu analytiky na podzim roku 2023, v prostorách našich plzeňských kanceláří na adrese Veleslavínova 20/9, Vnitřní Město – Plzeň.

   Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře zajistíte to, že kurzy proběhnou, takže neváhejte a vyplňte jej! Po vyplnění formuláře vás budeme kontaktovat a zjistíme, zda je večerní škola vhodná pro vás.

   Celkem
   13 setkání

   Praktické
   příklady

   Individuální
   přístup

   Čtyři vybraní uchazeči mají kurz zdarma

   “Neplýtvejte hodnotnými zdroji jako jsou firemní data, Naopak, využijte jejich hodnotu a optimalizujte svůj čas, kapitál nebo i energii. Pomůžeme vám dosáhnout vašich cílů ve světě digitálních technologií.”

   Co je obsahem Večerní školy analytiky?

   Pod vedením zkušených lektorů si projdete oblasti, kterými se zabývají denně v praxi:

   Základní vhled a filozofický přístup k tvorbě datových skladů a pipelines v cloudu – společně s naším CTO se podíváte na to, jak se tvoří datové sklady a datové pipelines moderně, serverless v cloudu.
   Analytický ekosystém digitálního světa – podíváme se jak funguje analytiky webů a aplikací, jaké nástroje se používají a jak to vše zapadá
   Role webového a datového analytika – podíváme se jaká je pracovní náplň webového a datového analytika a kdo co dělá..
   Představení nástrojů Google Cloud a Keboola – představíme vám nástroje Google Cloud a Keboola, které tvoří středodod námi realizovaných datových skladů.
   Nástroje datového analytika – podíváme se na nástroje a pomocníky jako jsou Git, regulární výrazy, PostMan či DBT.
   Nástroje webového analytika – podíváme se na nástroje a pomocníky jako jsou Google Tag Manager, Google Analytics 4, CSS selektory či JavaScript.
   Náplň práce analytika – podíváme se, co obsahuje práce analytika a jaké jsou jeho každodenní úkoly
   Nastavení GTM a GA4 – na jednoduchém eshopu provedeme nastavení webové analytiky
   Nastavení Smartlooku – na jednoduchém eshopu provedeme nastavení Smartlooku a ukážeme si práci s heatmapami
   Nastavení měření dalších marketingových nástrojů – podíváme se na nastavení měření dalších nástrojů jako je Facebook či TikTok
   Praktické příklady použití nástroje Keboola a Big Query – stažení dat z online prostředí, jejich jednoduchá úprava a integrace, jednoduché SQL zpracování
   Realizace implementace – představíme si jednotlivé části implementace a společně je i otestujeme.
   Testování implementace – testování provádíme v testovacím prostředí.
   Vizualizace implementace– datové vizualizace je stále zajímavějším tématem především díky dostupnosti nástrojů, podíváme se na to o co jde a jak o ní přemýšlet, vyzkoušíme si i tvorbu manažerských přehledů v Looker Studiu.

   Během celého programu můžete pracovat na vašem projektu, ať již skutečném či imaginárním a vše si hned vyzkoušet.

   Budeme pracovat s nástroji jako Keboola, Looker Studio, GitHub či Google Cloud.

   Kdo jsou lektoři Večerní školy analytiky?

   Bude se o tebe starat jeden ze spoluzakladatelů nebo zaměstnanců firmy, vše bude záležet na tvé specializaci, při Večerní škole se ale seznámíš určitě se všemi:

   Marek Čech

   CEO & webová analytika

   Marek působí v roli ředitele a koordinuje strategické a obchodní aktivity firmy. Má také na starosti implementační tým, který se stará o měření webů a aplikací našich klientů.

   Michal Pich

   CTO, datové analýzy a integrace

   Míša má nastorosti oblasti analýzy dat a jejich vizualizací. U analýz jsou to všechny ETL procesy; u vizualizací pak to, aby byly datové analýzy vůbec použitelné.

   Martin Štacko

   Webová analytika & Smartlook

   Marťasovo hlavní pracovní náplní je péče o současné či budoucí klienty a nástroj Smartlook, kde se stará o vše – od implementace po doporučení k optimalizaci webu či aplikací.

   Tomáš Ondříšek

   Webová analytika

   Tom se soustředí primárně na kvantitativní a kvalitativní analýzy za pomoci uživatelských trychtýřů, GA4, Smartlooku a dalších. Dále řeší optimalizaci konverzí převážně na eshopech.

   Proč existuje Večerní škola analytiky Digitálních architektů?

   Jsme mladá progresivně rostoucí plzeňská firma, která chce nabídnout studentům, mladým lidem a zájemcům o datovou a webovou analytiku možnost kvalitního vzdělání založeného na praktických zkušenostech. Zároveň chceme komunikovat dále naše moderní techniky a posunout tak celý obor dále.

   Pro 4 vybrané uchazeče je škola zdarma.

   Požadujete nějaké technické zkušenosti?

   • Požadujeme, abys uměl pracovat s počítačem, internetem a nedělaly ti problém Google Dokumenty, kde budou sdíleny studijní materiály.
   • Hledáme obrovskou chuť naučit se něco nového. Večerní školy se můžeš účastnit i bez předchozího vzdělání jen se základními znalostmi o SQL (ano stačí nám, že jsi absolvoval některý z mnoha online kurzů).
   • Při výběru účastníků večerní školy můžeme, ale nemusíme preferovat některou z následujících dovedností či znalostí – Google Analytics, Google Tag Manager, Google Optimize, Google Docs, Google Ads, Big Query, JavaScript, Google Scriptu, výhodou je i obecná znalost HTML, CSS a fungování webů jako takových.

   Dobrý, ale co budu skutečně dělat?

   Jednou za týden přijdeš k nám do krásných kancelářských prostor na adrese Veleslavínova 20/9, Vnitřní Město – Plzeň, kde se seznámíš s tématem daného týdne. Odejdeš s bojovými úkoly, tipy pro další vzdělání, které dle svých možností během týdne plníš. Následně na dalším setkání projdeme body z minula a cyklus se opakuje. Budeš součástí speciálního kanálu v nástroji Slack, kde můžeš komunikovat se všemi lektory večerní školy.

   Ti nejšikovnější mohou již v průběhu Večerní školy dostávat drobné úkoly na reálných projektech a po konci Večerní školy analytiky se můžeme bavit o další formě spolupráce jako je třeba stáž, externí spolupráce či zaměstnanecký poměr.

   Jak se přihlásit?

   Pokud cítíš, že se chceš naučit něco nového a že Večerní škola analytiky je to, co by ti teď sedlo a posunulo tě dál ve tvé analytické kariéře, tak vyplň a pošli kontaktní formulář výše.

   Přejít nahoru