Ema Strakošová

Office Management

Ve firmě se věnuji všemu, tedy kromě datové a webové analytiky. Dalo by se říci, že jsem asistentkou našeho Team Leadera Marťase. To znamená, že jsem mu vždy k ruce co se týče operativních činností. Současně jsem ale k dispozici celému našemu plzeňskému kanclu, starám se o to, aby kolegové byli ve firmě spokojení, nic jim nechybělo a aby vždy našli něco dobrého k snědku v kuchyňce. 🙂

Moje práce umí být monotónní, když např. pracuji v tabulkách, ale zároveň je velmi flexibilní a různorodá. Ta různorodost je skrytá hlavně v organizaci našich teambuildingů, kde se můžu trochu kreativně vyřádit, nebo např. při řešení externistů.

Myslím, že vytvářím ve firmě takovou zvláštně pozitivní energii. Tím, že pocházím z úplně opačné strany oboru a datové věci moc neřeším, přináším do firmy jiný pohled a tím i jiný druh atmosféry. 

Oblíbené nástroje a služby

Nejsem weban ani datař, takže nepoužívám žádné speciální nástroje. Co ale každodenně využívám je klasický Google Workspace. Nejčastěji to jsou gmail, kalendář, sheety a dokumenty. V budoucnu bych si třeba chtěla něco zkusit s naším webem, takže bych si ráda rozšířila povědomí o WordPressu. 

Ráda bych se také více zaměřila na to, jak více porozumět lidem, jak vyhovět individuálním požadavkům a jak asertivně zvládat kritiku, aby si to člověk nebral osobně. Chtěla bych se tedy posunout ve svých komunikačních a psychologických dovednostech.

Jak to celé začalo?

Pozice na mě vyskočila ve vyhledávači na internetu. Aktivně jsem hledala brigádu a inzerát od Digitálních architektů mě zaujal. Je to pro mě velký hec a výzva, protože datová a webová analytika je mému oboru hrozně vzdálená a nemám s tím žádné zkušenosti.

Za tu (zatím) krátkou dobu co jsem ve firmě, jsem si velmi prohloubila vědomosti o tom, co všechno se vlastně s daty dá dělat a čeho lze díky nim dosáhnout.

Koníčky a zájmy mimo práci

Studuji na ZČU obor Speciální pedagogika a mým největším zájmem je vlastně škola. Velmi mě baví to, co se tam učíme. Moje druhá brigáda je hlídání dětí a je skvělé vidět, jak se teorie dá použít v praxi, a hlavně že to funguje. Současně mě velmi zajímá výchova dětí, baví mě tedy i odborná četba právě na toto téma.

Baví mě taky četba fantasy knížek, které jsou v zásadě cílené na holky 😀. Baví mě tetovat, ale netetuji (krom výjimek) na lidi, jen na sebe.

V létě si užívám sjíždění trailů na kole, ze kterých mám už nespočet šrámů, ale vždy to stálo za to. Často to spojíme s kempováním a vyjížďkami do přírody s kamarády.

Odpočinu si taky u seriálů, ráda si pustím sitcom, který jsem předtím viděla už tisíckrát. Mezi moje klasiky patří The Simpsons, How I Met Your Mother nebo BoJack Horseman.

Občas si zahraju na Nintendu nebo na počítači, a nově hrajeme s kolegy z práce Gloomhaven. Takže i deskovky jsem zařadila do svých volnočasových aktivit.

Přejít nahoru
Scroll to Top