Materiály ke stažení

CHECKLISTY

Checklist pro kontrolu konverzních a marketingových kódů

Potřebujete zkontrolovat implementaci konverzních kódů a marketingových značek? Nejste si jisti zda vám na webu neběží staré kódy, které stejně nefungují nebo kódy, které již nepoužíváte? Projděte si náš checklist a zjistěte, jak jste na tom, a kde máte případně slepé místo.

Checklist pro PPC specialistu

Naučte se implementovat a pracovat s nástroji jako je GA4, GTM, nebo i s nástroji marketingovými. Potřebujete zefektivnit spolupráci s vaším PPC specialistou? Vytvořili jsme pro vás podrobný checklist s potřebnými znalostmi a tématy.

Checklist produktových URL

Potřebujete zorganizovat svá URL? Chcete optimalizovat SEO, eliminovat nefungující odkazy a zvýšit důvěryhodnost vašeho webu? Stáhněte si náš checklist, a dosáhněte efektivního managementu vašich URL.

Checklist Smartlook implementace

Získejte checklist, který Vám zefektivní práci s nástrojem Smartlook. Díky němu budete vědět, co je potřeba udělat/zkontrolovat v oblastech implementace, nastavení, heatmap a mnoho dalšího!

Checklist spuštení webu

Spouštíte nový web nebo zařizujete jeho redesign? Dosáhněte úspěchu a maximalizujte dosah svého webu díky přesnému plánu pomocí našeho přesného checklistu!


ŠABLONY

Šablona STDC

Lorem Ipsum

Šablona marketingové strategie

Lorem Ipsum

UTM Builder

Lorem Ipsum


DOTAZNÍKY

Dotazník k implementaci GA4

Lorem Ipsum

Dotazník k marketingové strategii

Lorem Ipsum

Dotazník pro PPC kampaně

Lorem Ipsum

Dotazník pro web analytiku

Lorem Ipsum

Přejít nahoru