Mína Hrušková

B2B Sales Development Representative

V naší firmě se aktivně věnuji obchodním vztahům typu B2B a rozvoji externí spolupráce. Mé úsilí spočívá v propojení našich architektů s klíčovými partnery a vytváření prostoru, kde se mohou navzájem inspirovat a společně hledat cesty k úspěchu. Hlavním cílem mé práce je představit hodnotu našich služeb, zejména webové analytiky, všem potenciálním klientům, kteří by skrze ni mohli vylepšit své podnikání a dosáhnout svých cílů.

Co tě na tvé práci baví nejvíce?

Moje pozice je můstkem mezi našimi službami a našimi zákazníky. A to mě na tom baví asi nejvíc. Zcela mě naplňuje představa propojení dvou byznys světů, následná podpora a sledování, co z takového propojení vzniká a roste. 

Moje práce spočívá hlavně v identifikaci potenciálních obchodních partnerů a v navazování úspěšných spoluprací, což vede k rozšíření našeho zákaznického portfolia a dobrých vztahů. Cílem je uzavírat jednorázové obchody, ale také aktivně budovat dlouhodobé vztahy se zákazníky. To přináší opakované spolupráce a spokojenost zákazníků.

Jak to celé začalo?

Poprvé jsem o firmě Digitální Architekti slyšela už na střední škole, když jsem byla součástí studentské organizace. Díky tomu, že jsem se seznámila se zakladatelem, mým nynějším team leaderem, a díky tomu, že byli v minulosti také součástí této organizace, byl můj nástup moc příjemný! Hned jak jsem viděla, že Digitální Architekti hledají posily do teamu, tak jsem se přihlásila a doufala že to vyjde! A VYŠLO TO! A nemohla bych tu být šťastnější. 

Koníčky a zájmy mimo práci

Vedle B2B sales pozice jsem také hlavou studentské organizace v Česku a zároveň spravuji marketing v německé organizaci. Díky těmto pozicím jsem objevila svoji vášeň a zájem o cestování a poznávání jiných kultur. Na cestách jsem obrovským fandou všech podcastů o osobním rozvoji, hudby všeho druhu (hlavně Taylor Swift haha) a pokud ke mě dáte kočku nebo psa, tak se na hodiny zabavím. To jsem já Míňa, moc mě těší.

Přejít nahoru
Scroll to Top